Sprawdź potencjalne oszczędności surowców naturalnych-kalkulator od Werner & Mertz

1413

Kalkulator Eco-skuteczności green Effective, to narzędzie od Werner & Mertz, które przelicza zużycie ekologicznych profesjonalnych środków czystości linii Green Care Professional na mierzalne oszczędności dla środowiska naturalnego.

Werner Schulze, Dyrektor Zarządzający tana-Chemie GmbH, dodał: „Cały świat mówi o koncepcji gospodarki obiegowej i szuka rozwiązań. My opracowaliśmy już rozwiązania, w tym pierwsze na świecie opakowanie składające się w 100% z materiału HDPE pochodzącego z recyklingu w 2016 r., a w ostatnim czasie pierwszy na świecie 5 litrowy kanister wykonany w 50% z recyklatów HDPE. Z wykorzystaniem Kalkulatora Eko-Skuteczności green-Effective nasi klienci mogą zapewnić sobie prawdziwą przewagę biznesową dzięki stosowaniu naszych produktów!”

Używanie ekologicznych profesjonalnych środków czystości popłaca

Firma Werner & Mertz producent profesjonalnych środków czystości opracowało i wdrożyło narzędzie, które ukazuje użytkownikowi oszczędności tworzyw sztucznych, ropy naftowej i CO2. Oszczędności można uzyskać dzięki korzystaniu z profesjonalnych środków czystości z linii green care Professional.

profesjonalnych środków czystości

Produkty przyjazne dla środowiska naturalnego oparte są roślinnych surowcach oraz na jak najmniejszej emisji CO2. Dzięki temu udaje się spełnić standardy zrównoważonego rozwoju w profesjonalnym utrzymaniu czystości różnego rodzaju obiektów.

Jak to działa?

Kalkulator Eko-skuteczności green-effective oblicza ilość zaoszczędzonej ropy naftowej na podstawie masy opakowania, składników produktu z jakich zostały wykonane oraz zawartości materiału z recyklingu w opakowaniu, a następnie przekształca się to w ekwiwalent CO2. Dzięki temu otrzymujemy wymierne podsumowanie w postaci certyfikowanych wartości i dowód na to, że produkty jakich używamy przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

„Kalkulator pomaga zapewnić dostęp do zrównoważonego rynku jutra i wspiera firmy oferujące zamówienia publiczne, oferty i ekologiczne marki” – powiedział Frank Vancraeyveld, CEO Werner & Mertz Professional z siedzibą w Moguncji. „Efekty są zauważalne daleko poza rynkiem utrzymania czystości”.

Link do kalkulatora: https://get.wmprof.com/home

Poniżej przedstawiamy zrzut ekranu z przykładowych obliczeń na bazie profesjonalnych środków czystości Werner & Mertz. Pomysł stworzenia kalkulatora, który pozwoli nam namacalnie zobaczyć jakie oszczędności możemy wygenerować używając produktów przyjaznych środowisku jest bardzo dobry. Dzięki temu, możemy poczuć, że dokładam cegiełkę w ochronie środowiska naturalnego.

profesjonalnych środków czystości

źródło: wmprof.com


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama