Maszyny czyszczące Hako – nowa serwisowa aplikacja

1370

Jeżeli zakupiłeś maszynę lub maszyny czyszczące Hako jesteś pod opieką serwisu firmy. W przypadku awarii lub konieczności wykonania okresowego przeglądu firma Hako udostępniła swoim Klientom kilka kanałów komunikacji. Między innymi możecie kontaktować się poprzez mail, telefonicznie, platformę serwisową czy za pomocą faxu.

W ostatnim czasie maszyny czyszczące Hako, a dokładniej ich posiadacze doczekali się uruchomienia dodatkowej formy komunikacji z serwisem. Hako Polska przygotowała aplikację na urządzenia mobilne, dzięki, której będzie można wysyłać jeszcze szybciej i sprawniej zgłoszenia o awarii lub konieczności przeprowadzenia przeglądu.

Maszyny Czyszczące Hako

Jak podkreśla producent aplikacja jest całkowicie darmowa, dostępna jest w App Store oraz w sklepie Play. Jednakże aby z niej móc korzystać trzeba być zarejestrowanym Klientem oraz przesłać na adres: serwis@hako.pl formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie producenta.

Sprzątanie w sektorze mobilności

Maszyny czyszczące Hako i nie tylko

HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących. Firma powstała w 1998 roku i już po kilku latach została liderem w sprzedaży technologii utrzymania czystości na skalę kraju. Od 2009 roku niezmiennie otrzymuje certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, poświadczający jej stabilną działalność zgodną z prawem i zasadami etyki.

Obietnicą Hako jest dostarczanie niezawodnych maszyn oraz zapewnianie zawsze najwyższej jakości rozwiązań i obsługi. Również dbałość o środowisko jest zintegrowana z działalnością firmy począwszy od fazy planowania, poprzez zrównoważoną produkcję, po pracę z zachowaniem niskich poziomów zanieczyszczeń i recykling zasobów.
Hako posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie handlowe klientom w całej Polsce.

Obecnie pod marką HAKO dostępne są następujące maszyny czyszczące: szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.

źródło: hako.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama