Nowości w profesjonalnym utrzymaniu czystości

1069

Nowości w profesjonalnym utrzymaniu czystości są zawsze bardzo ciekawe i przyciągają dużą rzeszę osób, którzy pracują w branży od wielu lat i nie tylko. 12 niezależnych ekspertów z branży utrzymania czystości ogłosiło nominacje do nagrody Interclean Amsterdam Innovation Award (AIA) spośród 78 zgłoszeń w czterech kategoriach.

Nowości w profesjonalnym utrzymaniu czystości
„Nie mogę się doczekać ponownego spotkania branży i pomocy w prezentacji ich innowacji na rynku. Oczywiście w centrum uwagi znajdą się również wszyscy nominowani do AIA”.

Nowości w profesjonalnym utrzymaniu czystości na targach ISSA

Nowości w profesjonalnym utrzymaniu czystości obejmują takie produkty jak np. tkaniny wykonane z plastikowych butelek czy ekologiczne roboty czyszczące. Co ciekawe również nominowana do nagrody jest butelka ze spryskiwaczem, która zamienia wodę z kranu w wodny ozon.

Najnowsza edycja ISSA Innovation Avard obejmuje nowe tematyczne kategorie. Niestety na próżno szukać tam polskich produktów, które były by nominowane do tej prestiżowej nagrody.

Robert Stelling, dyrektor Interclean Global Events, powiedział: „Wspaniale jest widzieć, że branża nadal wprowadzała innowacje podczas pandemii, odgrywała tak ważną rolę i pokazała ważny wpływ, jaki sprzątanie ma na zdrowe i bezpieczne środowisko pracy i życia.

Do nagrody Amsterdam Innovation Award 2022 nominowano:

Zrównoważony rozwój i środowisko
Maya Professional Tools – Ściereczka uniwersalna EVERSEA
Tork, marka Essity — ściereczka do czyszczenia Tork
Spectro – butelka dozująca Ecodos

Michelle Marshall, Przewodnicząca Jury AIA, dodała: „Tak wiele produktów, które widzieliśmy, zostało zaprojektowanych z myślą o zrównoważonym rozwoju, a szczególnie zauważyliśmy zwiększoną świadomość dotyczącą wykorzystania tworzyw sztucznych – gdzie są pozyskiwane, w jaki sposób zostały wyprodukowane i jak wpisują się w gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Inteligentne technologie i cyfryzacja
FHP Vileda SCS – Swep Evidence System D
Lionsbot International – peeling R3
Gaussian Robotics – Gaussian Scrubber 50 Pro

Nowe produkty w linii Ecolab Apex

Siła robocza i ergonomia
Kärcher – BVL 5/1 Bp
RCM – Nexbot
Arcora International – Arcora Pu-Pad Light

Zdrowie i higiena
Alani Higiene Profesional – Ręcznik papierowy
Consens Group – EnozoPRO
AR-CO Chimica – Aladin GT5

„Nie mogę się doczekać ponownego spotkania branży i pomocy w prezentacji ich innowacji na rynku. Oczywiście w centrum uwagi znajdą się również wszyscy nominowani do AIA”.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama