Nowy Jork najbrudniejszym miastem USA

2258

Według wyników ankiety Nowy Jork to najbrudniejsze miasto w Ameryce. Są to wyniki ankiety przeprowadzonej przez firmę sprzątającą, która na co dzień zajmuje się utrzymaniem czystości w mieście. Dane zostały zebrane z Agencji Ochrony Środowiska „US Census Bureau” oraz American Housing Survey.

Nowy Jork

Ranking najbrudniejszych miast został sporządzony mając na uwadze gęstość zaludnienia, ilość produkowanych odpadów, pestycydy, zanieczyszczenia powietrza w 40 największych miastach w Stanach Zjednoczonych. Nowy Jork produkuje najwięcej odpadów i pestycydów, jednak zanieczyszczenie powietrza największe jest w Los Angeles i Pittsburgu.

Nowy Jork może i jest najbrudniejszym miastem w Stanach Zjednoczonych, lecz i tak cieszy się największą popularnością, wiele osób chce tam mieszkań i przeżyć swój American Dream. Dobrą cechą mieszkańców Stanów Zjednoczonych jest to, że potrafią wyciągnąć z takich ankiet wnioski i będą pracować aby się poprawić.

źródło: La Stampa


Reklamuj się w Branży Czystości!

Dotrzyj ze swoją ofertą bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za zakup produktów i usług wspierających branże profesjonalnego utrzymania czystości.
Nasi czytelnicy to:

• Dyrektorzy, kierownicy, specjaliści

• Właściciele firm sprzątających, handlowych i produkcyjnych

• Przedstawiciele branży profesjonalnego utrzymania czystości

Twoja promocja w magazynie online Branży Czystości

W każdej chwili możesz skorzystać z reklamy na branzaczystosci.pl. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy następujące formy współpracy:

• Bannery – na stronie głównej i wszystkich podstronach
• Artykuł promocyjny – umieszczony na stronie głównej, w Newsletterze oraz w social media
• Katalog stron – dedykowany wpis z Twoim LOGO i opisem firmy
• Baner w newsletterze
• Niestandardowe formy współpracy – np. stworzenie dedykowanego działu dla twojego produktu/marki lub jeżeli masz ciekawy materiał, który chciałbyś aby został opublikowany na łamach magazynu branzaczystosci.pl nie czekaj, napisz do nas na wspolpraca@branzaczystosci.pl.

Reklama