Targi Profesjonalnego Czyszczenia i Higieny 2018

1705

Targi Profesjonalnego Czyszczenia i Higieny (Interclean Amsterdam 2018)  odbędą się w dniach od 15 maja do 18 maja 2018 roku w Amsterdamie (Holandia). Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 1967 roku i skupia specjalistów z branży utrzymania czystości z całego świata. Podczas targów prezentowane są najnowsze trendy, technologie i urządzenia przydatne dla branży.

Targi Profesjonalnego Czyszczenia i Higieny w Amsterdamie

W ostatnich dniach jury konkursu „Interclean Amsterdam Innovation Award” ogłosiło listę nominowanych. Po raz dwunasty komisja konkursowa przyzna nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów i usług, które pomogą zrewolucjonizować branżę czystości. Jak wskazuje samo jury liczba kategorii wzrasta, ponieważ ciągle zmienia się charakter nowości w profesjonalnym przemyśle czyszczenia i higieny na całym świecie.

Czyste podłogi to bezpieczne podłogi

Nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas specjalnej ceremonii podczas targów Interclean Amsterdam 2018 we wtorek 15 maja.

Nominowani:

Zarządzanie i mobilność / E-cleaning

 • Adlatus Robotics – Stacja serwisowa do czyszczenia robotów
 • Diversey – Intellilinen (rozwiązanie dla pralni)
 • Inpacs – Pulpit nawigacyjny Orbita

Sprzęt:

 • Diversey – Moonbeam 3 UVC (system do dezynfekcji)
 • SYR – Powr-Mop Lite
 • Vermop – Vermop System ONe

Maszyny czyszczące:

 • Karcher – Kira B 50
 • Unger – HydroPower RO
 • Wetrok – Wetrok Automatic Marvin

Usługi:

 • Dityspray – Dityspray
 • Tork – PaperCircle Tork
 • Werner & Mertz Professional – Efektywny kalkulator wydajności
Profesjonalnego czyszczenia i higieny
źródło: intercleanshow.com Interclean Amsterdam 2018 wprowadzi trzy nowe segmenty: rozwiązania dla pralni, rozwiązania w zakresie odpadów i opieki zdrowotnej. Dzięki temu wydarzenie będzie bardziej kompleksowe niż kiedykolwiek wcześniej. Inne nowe funkcjonalności jakie pojawią się podczas targów to scena na której odbędą się seminaria poświęcone tematom, które wpływają na profesjonalną branżę czyszczenia i higieny.

Forum profesjonalnego czyszczenia i higieny…

„Cieszymy się, że po raz kolejny udostępniamy innowacyjne produkty i rozwiązania odwiedzających nasz InnovationLAB. Innowacja  napędza profesjonalną branżę czyszczenia i higieny, dlatego od zawsze była istotnym elementem Interclean. Z niecierpliwością czekamy na to, który kandydat z danej kategorii zostanie zwyciężcą tegorocznej nagrody” – mówi Rob den Hertog, dyrektor ds. Profesjonalnego czyszczenia i higieny w Interclean Amsterdam.

Interclean Amsterdam 2018 wprowadzi trzy nowe segmenty: rozwiązania dla pralni, rozwiązania w zakresie odpadów i opieki zdrowotnej. Dzięki temu wydarzenie będzie bardziej kompleksowe niż kiedykolwiek wcześniej. Inne nowe funkcjonalności jakie pojawią się podczas targów to scena na której odbędą się seminaria poświęcone tematom, które wpływają na profesjonalną branżę czyszczenia i higieny. The Washroom of the Future zostanie również zaprezentowany na targach w 2018 roku. Będzie to wizytówka najnowszej technologii.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama