Szkolenia dla firm sprzątających w całej Polsce

1814

Dzięki współpracy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Firm Sprzątających oraz Kiehl & Żegarski powstał projekt, który umożliwia szkolenia dla firm sprzątających w całej Polsce. Akademia Profesjonalnego Utrzymania Czystości, bo o niej mowa to przedsięwzięcie długofalowe, przygotowujące do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Ile zarabia pracownik w firmie sprzątającej?

Szkolenia dla firm sprzątających – Rusza Akademia!

Pierwsze szkolenie dla firm sprzątających w ramach Akademii Profesjonalnego Utrzymania Czystości odbędzie się już 20 maja 2021 r. w Dąbrowie Górniczej. Następne przewidziane jest tydzień później w Ostrowie Wielkopolskim. Firmy sprzątające oraz ich pracownicy będą również mogli odbyć szkolenie w Warszawie, Gdańsku oraz w Krakowie.

„Akademia Profesjonalnego Utrzymania Czystości” to wspólny projekt Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Firm Sprzątających oraz naszego partnera firmy Kiehl & Żegarski, który jest producentem profesjonalnych środków czystości!. Dzięki profesjonalnemu podejściu udało nam się dostosować program zarówno dla początkujących w branży profesjonalnego utrzymania czystości jak i firm, które już są kilka lat na rynku” – mówi Jakub Biesiada Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Firm Sprzątających

Jakub Biesiada – Przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Firm Sprzątających, która zrzesza już blisko ponad 100 podmiotów z branży czystości z całej Polski.

Wiedza i nowe umiejętności!

Podczas przewidzianego szkolenia dla firm sprzątających w ramach Akademii Profesjonalnego Utrzymania Czystości uczestnicy zapoznają się między innymi z takimi kwestiami jak zadania kierownika obiektu, obsługa klienta, technologia profesjonalnego utrzymania czystości czy jak dobierać urządzenia czyszczące do danego obiektu.

Szkolenie potrwa około 5 godzin w zależności od aktywności uczestników, lecz jak zapewniają organizatorzy trenerzy będą odpowiadać na każde pytanie uczestników i czas trwania może ulec wydłużeniu.

Dlaczego warto?

Szkolenia dla firm sprzątających w ramach Akademii Profesjonalnego Utrzymania Czystości to nie tylko świetna okazja do nabycia ciekawej i potrzebnej wiedzy w branży czystości, ale również możliwość spotkania się z osobami z branży co może skutkować nawiązaniem ciekawej współpracy! W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem szkolenia.

 


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama