Trzecia edycja Wycen dla firm sprzątających – zapisz się na szkolenie on-line

1080

Masz problem z przygotowaniem wyceny? Nie wiesz, od czego zacząć przygotowanie dobrej kalkulacji? Tajniki skutecznego przygotowania wycen dla Klientów znajdziecie w szkoleniu pt. Wyceny dla firm sprzątających. Szkolenie ma na celu pokazanie oraz przekazanie wiedzy na temat przygotowania wycen różnego typu obiektów dla Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapisów

Dlaczego warto?

Podczas szkolenia dowiecie się jakie czynniki należy brać pod uwagę podczas przygotowywania wycen dla Klientów. Dodatkowo dowiecie się jakich błędów nie należy popełniać i jak uchronić się przed wyceną, która w ogólnym rozrachunku może okazać się totalnie za mała lub za duża.

W trakcie szkolenia wytłumaczymy jak przygotowywać wyceny dla następujących typów obiektów:

– biura
– wspólnoty mieszkaniowe
– magazyny
– przychodnie medyczne
– domy i mieszkania
– sprzątanie po remoncie i budowie

Jakość oraz cena to dla Klienta dwie kluczowe sprawy, które bierze pod uwagę podczas wyboru firmy sprzątającej. Dlatego bądź do tego przygotowany i dzięki dobrej wycenie zdobądź większą ilość Klientów! Serdecznie zapraszamy na szkolenie online „Wyceny dla firm sprzątających”

Gdzie? Co? Jak?

Szkolenie odbędzie się w formule on-line. Musisz posiadać jedynie dostęp do Internetu. Szkolenie zostanie przeprowadzone na platformie Clickmeeting.

Kiedy: 13.02.2022 r. o godzinie 09:00

Czas trwania: 5-6 godzin w zależności od aktywności uczestników

Koszt szkolenia dla 1 osoby przy rejestracji do dnia 08.02.2023 r. – 250 zł

Koszt szkolenia dla 1 osoby przy rejestracji po dniu 08.02.2023 r. – 350 zł

Zapisy oraz szczegóły: https://forms.gle/XX4QhCbUGqDDkQTJ9

Kontakt:

www.branzaczystosci.pl
kontakt@branzaczystosci.pl
+ 48 530 222 570


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama