Gra w sprzątanie? Czy to możliwe?

979

Gra w sprzątanie? Czy to jest możliwe? A jednak tak! W lipcu została opublikowana gra, która w ciągu ostatniego miesiąca podbiła serca społeczności graczy. Cel gry jest bardzo prosty, choć to nie jest to takie oczywiste.

Wycena usług sprzątania – kurs online

Gra w sprzątanie – niemożliwe staje się faktem

14 lipca nastąpiła premiera symulatora sprzątania „Power Wash”. Gra w sprzątanie może stać się pretendentem do tytułu gry roku. Od jej premiery wczesnego dostępu, czyli nieco ponad rok temu gra była dość popularna wśród streamerów TWICHA, dając im relaksujące zadania podczas rozmów na czacie. Teraz gdy gra już została w całości opublikowana i miała swoją pełnoprawną wycenę można uznać, że sposób oraz koncept, jaki został zaprezentowany przykuwa uwagę.

Po pierwsze dla relaksu…

Cel gry jest bardzo prosty. Power Wash Simulator, czyli gra w sprzątanie daje możliwość podróżowania graczom i zmywania brudu z szerokiej gamy powierzchni, od łazika na Marsie po proste i typowe podwórka czy domy. Gra pozwala zająć się swoim biznesem i sprawić, że wirtualny świat będzie trochę czystszy niż wcześniej.
Dla osób, które szukają bardziej interaktywnej scenerii symulator Power Wash oferuje tryb online dla wielu graczy, w których 6 graczy może zmierzyć się z serią poziomów. Tryb kariery oferuje możliwość założenia własnej firmy sprzątającej i jej rozwijanie.

Sprzątanie staje się cool…

Dzięki takim rozwiązaniom sprzątanie nabiera nowego wymiaru. Nie tylko tego wirtualnego. Gry mają to do siebie, że pokazują obecnie to co jest trendy i jest ciekawe. Dzięki temu być może usługi sprzątania będą się zmieniać. Również dzięki temu można liczyć na większą świadomość dzieci i młodzieży na temat utrzymania czystości i docenienia tego rodzaju pracy.

 


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama