Ile kosztuje sprzątanie działki?

8471

Rozpoczyna się letni okres dlatego najpewniej zastanawiacie się ile kosztuje sprzątanie działki? Sprzątanie działki składa się z wielu czynności, które profesjonalna firma sprzątająca musi wykonać, aby usługa została wykonana w pełni, a Klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Gruntowne sprzątanie biura ile razy w roku?

Sprzątanie działki co musimy o tym wiedzieć

Każda działka jest inna różni się powierzchnią czy ilością roślin oraz oczywiście poziomem zabrudzenia, a najczęściej poziomem zagracenia. Jednakże to nie jest żaden problem. Przed przystąpieniem do prac należy przede wszystkim określeniem zakresu prac jaki ma zostać wykonany i co ma ma być wykonane na Waszej działce. Ile kosztuje sprzątanie działki? Odpowiedź jest powyżej – zależy od zakresu prac!

Zakres prac jest kluczowy

Działki, które długo nie były użytkowane lub pozostawione same sobie wymagają na pewno kompleksowego koszenia, wycinki zarośli oraz niepotrzebnej roślinności, która przeszkadza nam w użytkowaniu naszej działki. Dopiero następnie zajmujemy się sprzątaniem zabrudzeń w formie śmieci – butelek, tłuczonego szkła, czy innych pozostałości.

Pierwszy w Małopolsce punkt szczepień przeciw COVID-19 w centrum handlowym

Sprzątanie działki na tym się jednak nie kończy w zależności od ustaleń z Klientem odpady zielone jak skoszona trawa musi zostać wywieziona do lokalnego PSZOK co może, ale nie musi nieść za sobą dodatkowe koszty związane z utylizacją odpadów zielonych. Ponadto na życzenie Klienta możemy zająć się wywozem śmieci jak butelki i inne, za których odbiór również należy zapłacić.

Co może wchodzić w zakres sprzątania działki:

  • koszenie
  • plewienie
  • sprzątanie odpadów
  • wywóz odpadów
  • grabienie trawy i liści
  • karczowanie
  • wycinka drzew
  • frezowanie pni
  • pielęgnacja roślinności
  • nowe nasadzenia kwiatów, drzew i krzewów

Ile kosztuje sprzątanie działki?

Ceny w zależności od regionu w Polsce znacząco się różnią. Pod uwagę bierzemy oczywiście również wielkość działki oraz stopień trudności. Znacząco więcej zapłacimy za sprzątanie działki, która lekko mówiąc jest bardzo zarośnięta niż jeżeli pozostanie nam samo koszenie trawy wraz z usunięciem zabrudzeń.

Ceny za sprzątanie działek zaczynają się od 0,50 zł do nawet 10 zł za m2. Jednakże bardzo często wyspecjalizowane firmy sprzątające podają cenę za całość wykonanych prac. Wszystko zależy jednak od tego co wymaga Klient – bo satysfakcja Klienta w tym wypadku jest tutaj najważniejsza. To właśnie on będzie użytkownikiem działki i będzie chciał, aby praca została wykonana nie na 100%, ale na 200%.

 

firma sprzątająca w warszawie

 

Firma sprzątająca Warszawa SWB Cleaning oferuje pełny wachlarz usług dotyczący profesjonalnego utrzymania czystości między innymi gruntowne sprzątanie działek i terenów zielonych. Stwórz czyste środowisko pracy dla swoich pracowników. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 530 – 222 – 570 w celu umówienia bezpłatnej i niezobowiązującą wyceny Twojego biura.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama