ISS Polska z nowym partnerem strategicznym

807

ISS Polska zyskała nowego partnera strategicznego, została nim firma Yareal. ISS Polska będzie świadczyła takie usługi jak utrzymanie czystości, obsługa recepcji oraz obsługa techniczna budynków w kompleksie Neopark.

Partnerem strategicznym ISS Polska została firma Yareal, wiodący pod względem jakości deweloper należący do Yareal International N.V. Yareal działa na warszawskim rynku nieruchomości biurowych i mieszkaniowych od ponad 15 lat.

ISS Polska deklaruje owocną współpracę

Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie owocna dla obu stron. Jako lider na rynku FM specjalizujemy się m.in w workplace management, dlatego postanowiliśmy połączyć nasze siły z deweloperem wyróżniającym się w realizacji wyjątkowych inwestycji na rynku nowoczesnych powierzchni biurowych. Jesteśmy przekonani, że połączenie doświadczenia i know-how obu firm pozwoli stworzyć dla naszych Klientów wymarzone miejsce pracy.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż dostawcą zintegrowanych usług FM w całym kompleksie Neopark od 1 maja jest ISS Polska. ISS, jako strategiczny partner, każdego dnia będzie wspierał Yareal w zapewnieniu wysokiego poziomu satysfakcji wszystkich pracowników oraz gości kampusowego kompleksu Neopark. Zakres usług, jakie świadczymy to utrzymanie czystości zarówno w biurowcu jak i na terenach zewnętrznych, obsługa recepcji oraz obsługa techniczna budynków.

O ISS…

Grupa ISS powstała w 1901 roku w Danii jako firma świadcząca usługi ochroniarskie. Zapotrzebowanie na kompleksową obsługę obiektów i nasza gotowość do podejmowania nowych wyzwań spowodowały, że firma weszła również na rynek usług utrzymania czystości, usług żywieniowych, office support oraz usług typu „złota rączka” stając się jedną z największych na świecie organizacji świadczących kompleksową obsługę obiektów.

źródło: ISS


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama