Jaki zestaw do mycia wodą demineralizowaną wybrać?

687

Coraz więcej firm decyduje się na zakup zestawu do mycia wodą demineralizowaną z uwagi na możliwość wykonania specjalistycznych usług oraz ze względu na aspekty związane z ekologią. Zastanawiasz się jaki zestaw do mycia wodą demineralizowaną będzie dla Ciebie odpowiedni? Zapoznaj się z poniższym materiałem i zobacz zastosowanie IPC Highpure HPE.


Zestaw do mycia wodą demineralizowaną – do czego się przyda?

Zestaw do mycia wodą demineralizowaną IPC Highpure to system do mycia paneli fotowoltaicznych, szklanych fasad czy mycia okien na dużej wysokości. Czysta woda generowana jest przez czterostopniowy system filtracji. Jest to ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie, które według producenta gwarantuje doskonałe wyniki i wydajność podczas mycia i czyszczenia powierzchni pionowych i poziomych bez użycia środków chemicznych. Zestaw do mycia wodą demineralizowaną IPC Highpure HPE jest urządzeniem ekologicznym i tanim w eksploatacji.

do mycia wodą demineralizowaną
do mycia wodą demineralizowaną

Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama