[SZKOLENIE] Krystalizacja Posadzek – Teoria i Praktyka

2661

W dniu 07.02.2020 roku we Wrocławiu odbędzie się pierwsze z cyklu szkolenie organizowane przez firmę Kastell przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Firm Sprzątających (PSFS), którego tematem będzie krystalizacja posadzek.

Dobra współpraca

Cykl szkoleń, jaki przygotowała firma Kastell z Wrocławia to wynik nawiązania współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Firm Sprzątających. Współpraca między firmą Kastell oraz PSFS ma polegać na promocji, edukacji, szkoleń oraz wszelkich działań zmierzających do rozwoju branży czystości w Polsce.

Prawdziwy koszt padów podłogowych

W wyniku porozumienia udało się przygotować cykl szkoleń dotyczących Krystalizacji posadzek. Szkolenia zostaną poprowadzone przez Jarosława Zawadzkiego – Certyfikowanego Trenera Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.

Krystalizacja Posadzek – Teoria i Praktyka

Podczas szkolenia omówimy podstawowe zasady, którymi należy się kierować pielęgnując posadzki kamienne, dostępne narzędzia oraz maszyny wykorzystywane w tym procesie. W trakcie praktycznych ćwiczeń zaprezentujemy cały proces renowacji posadzki marmurowej z jej wykończeniem i zabezpieczeniem, przy użyciu narzędzi oraz padów diamentowych, oraz krystalizatorów – mówi Jarosław Zawadzki z firmy Kastell i Certyfikowany Trener PIGC

Podczas szkolenia z krystalizacji posadzek dowiecie się:

• Czym jest kamień naturalny – właściwości i rodzaje
• Jakie zastosowanie ma kamień naturalny jako materiał budowlany
• O dostępnych metodach pielęgnacji kamienia naturalnego – omówienie dostępnych narzędzi, maszyn środków chemicznych stosowanych w pielęgnacji posadzek kamiennych.
• Podczas szkolenia odbędą się praktyczne ćwiczenia z zastosowania narzędzi diamentowych oraz padów diamentowych w pełnym procesie renowacji posadzki z marmuru oraz metody wykańczania i zabezpieczenia posadzki (krystalizacja), zabezpieczenie przed brudzeniem.

Jak zapewniają organizatorzy nie będziecie tylko biernymi słuchaczami, lecz każdy z uczestników weźmie czynny udział w szkoleniu.

5 powodów dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą do biura

Dla uczestników szkolenia zostały przygotowane specjalne rabaty na pierwszy zakup prezentowanych narzędzi. Organizatorzy zapewniają również obiad oraz przerwy kawowe.
Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Marmury, trawertyny i konglomeraty to obecnie jedne z częściej stosowanych materiałów wykończeniowych, które ze względu na swoją cenę stanowią ważną pozycję w kosztach inwestycji, dlatego też powinny zostać fachowo zabezpieczone. – tłumaczy Jarosław Zawadzki z firmy Kastell

Krystalizacja Posadzek – Teoria i Praktyka dostępne terminy szkoleń:

Miejsce: KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych, ul. Zachodnia 2, 55-330 Błonie.

  • 07.02.2020 r.
  • 21.02.2020 r.
  • 06.03.2020 r.
  • 20.03.2020 r.

Zapisy i szczegóły:
https://www.kastell.pl/formularz-rejestracji-szkolenie.html

 

Firma Kastell:

Firma KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych powstała we Wrocławiu w 1999 r. Z małej, kliku osobowej firmy specjalizującej się w handlu i produkcji szczotek komunalnych, staliśmy się jednym z największych producentów szczotek przemysłowych w Polsce.
Wysoka jakość produktów oraz indywidualne podejście do obsługi klienta były od początku i są nadal naszymi priorytetami. Dlatego też w trakcie ponad dwudziestoletniej działalności położyliśmy nacisk na inwestycje w oprogramowanie projektowe typu CAD, systemy wspomagające obsługę klienta, procesu logistyczne i produkcję oraz nowoczesne, sterowane cyfrowo, maszyny.

Nowoczesny park maszyn oraz własne biuro projektowe umożliwiają nam produkcję szczotek talerzowych, walcowych, listwowych do praktycznie każdej dostępnej na polskim rynku zamiatarki (w tym również lotniskowej), maszyny czyszczącej lub szorowarki. Ponadto produkujemy szereg wysokiej jakości szczotek technicznych oraz specjalistycznych wg indywidualnych potrzeb klienta (m.in. do warzyw i owoców, zwierząt, oczyszczalni ścieków, taśmociągów, przesiewaczy i wiele innych).

www.kastell.pl

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Firm Sprzątających:

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Firm Sprzątających (PSFS) powstało w grudniu ubiegłego roku z inicjatywy właścicieli firm sprzątających oraz osób związanych z branżą czystości w Polsce. PSFS ma na celu integrację i konsolidację branży poprzez wspólne działania na rzecz jej rozwoju poprzez edukację, promocję usług, szkolenia oraz zmianę jej wizerunku.

www.psfs.com.pl
e-mail: psfs@psfs.com.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama