PROMOCJA:Profesjonalne utrzymanie czystości powierzchni biurowych – KURS ONLINE

1182

Utrzymanie czystości powierzchni biurowych wcale nie należy do najłatwiejszych zadań, jakie stoją przed personelem sprzątającym. Wielokrotnie w przypadku powierzchni biurowych właściciele są bardzo wymagający, a usługa musi zostać wykonana perfekcyjnie. Dlatego znajomość technik profesjonalnego utrzymania czystości powierzchni biurowych pomoże przygotować Wam do świadczenia profesjonalnych usług.

Dla kogo jest ten KURS?

Jest to szkolenie przeznaczone dla firm sprzątających, zarządców biur oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z profesjonalnym utrzymaniem czystości. Jeżeli chcesz profesjonalnie zajmować się utrzymaniem czystości biur i powierzchni biurowych to ten kurs jest dla Ciebie. Kurs zakończony jest certyfikatem.

Agenda profesjonalne utrzymanie czystości powierzchni biurowych

 1. Czym jest profesjonalne utrzymanie czystości powierzchni biurowych?
 2. Podstawy profesjonalnego utrzymania czystości powierzchni biurowych.
 3. Techniki w profesjonalnym utrzymaniu czystości powierzchni biurowych.
 4. Błędy w profesjonalnym utrzymaniu czystości w biurach
 5. Zarządzanie utrzymaniem czystości w biurach
 6. Dobór sprzętu oraz środków czystości
 7. Jak przygotować procesy i procedury w przypadku sprzątania biur
 8. Rekrutacja i kierowanie personelem
 9. Dlaczego tracimy Klienta.
 10. Kontrola i audyt wykonywanych usług
 11. Jak przygotowywać wyceny dla biur
 12. Tworzenie planów higieny na potrzeby powierzchni biurowych
 13. Pytania i odpowiedzi.

Gdzie? Co? Jak?

Udostępniony kurs to blisko 4 godzin szkolenia, jakie odbyło się pod koniec w 2023 r. Jest to pełnoprawne szkolenie, które wyjaśnia kwestie dotyczące profesjonalnego utrzymania czystości powierzchni biurowych.Dodatkowo po zapoznaniu się z szkoleniem możliwe jest wykonanie konsultacji telefonicznej bezpośrednio z trenerem.

PROMOCJA – Cena netto kursu – 350 zł netto (trwa do 01.03.2024)

Zapraszamy do skorzystania zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z profesjonalnym utrzymaniem czystości oraz zapraszamy firmy sprzątające, które posiadają już bogate doświadczenie w branży w celu ugruntowania swojej wiedzy i jej poszerzenia o nowe sposoby i możliwości.

LINK DO ZAPISÓW: https://forms.gle/GmM31NKXmWS5AB1k7

WAŻNE!

Po zapisie na KURS zostanie do Ciebie wysłana faktura proforma, którą należy opłacić. Po opłaceniu faktury proforma otrzymasz fakturę wraz z odnośnikiem do KURSU!.

Kontakt:

www.branzaczystosci.pl

+ 48 530 222 570

kontakt@branzaczystosci.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama