Sprzątanie parków rozrywki dzięki EasyCube

841

Dzięki Tork EasyCube sprzątanie parków rozrywki staje się łatwiejsze. Amerykański park Kentucky Kingdom and Hurricane Bay w Louisville przekonał się o ogromnym potencjale oprogramowania do zarządzania obiektami w zakresie sprzątania oferowanymi przez markę Tork.

Sprzątanie parków rozrywki dzięki Tork EasyCube

Sprzątanie parków rozrywki na pewno nie należy do zadań, które są bardzo łatwe. Park rozrywki z Louisville w okresie letnim odwiedza dziennie ponad 9000 gości. Powierzchnia parku jest imponująca ponieważ zajmuje 250 000 metrów kwadratowych. Utrzymanie czystości oraz zarządzanie higieną nie należy do najłatwiejszych zadań jakie stoją przed serwisem sprzątającym.

Seniorze zamów usługę mycia okien całkowicie za darmo

Staliśmy się wielkimi fanami tego rozwiązania i jesteśmy zaskoczeni, że nie stosują go wszystkie parki rozrywki – mówi Jessi O’Daniel, manager ds. relacji z gośćmi.

Oprogramowanie w służbie sprzątania

Tork EasyCube to nic innego jak innowacyjne oprogramowanie do zarządzania obiektami w zakresie sprzątania. System przekazuje dane na bieżąco za pomocą urządzeń mobilnych jak tablety czy smartfony. Dzięki temu serwis sprzątający oraz kadra zarządzająca posiada informacje czy nie należy uzupełnić dozowników z mydłem, ręcznikami czy papierem toaletowym.

System ułatwia sprzątanie obiektów, których powierzchnia jest ogromna, doskonale sprawdza się w centrach handlowych, lotniskach oraz oczywiście sprzątanie parków rozrywki jest dzięki Tork EasyCube łatwiejsze i szybsze.

– Tork EasyCube® usprawnił cały proces zaopatrzenia i utrzymania higieny – dodaje Jessi O’Daniel. – Opierając się na danych dostępnych online, mamy wgląd do wyników pracy personelu. Pozwala to podejmować bardziej świadome decyzje i pomaga w rzetelnej ocenie zaangażowania pracowników.

Zobacz na własne oczy zalety systemu

Tork przygotował i udostępnił serię materiałów filmowych, które pokazują zalety oprogramowania i systemu Tork EasyCube. Na pewno ciekawym dodatkiem są wyjaśnienia profesora z Uniwersytetu z Aucklan Kaja Storbacka, który wyjaśnia w jaki sposób utrzymanie czystości oparte na precyzyjnych danych na nowo może zdefiniować branżę czystości, zmienia zasady oraz pomaga osiągnąć nowy wyższy poziom wydajności.

źródło: Tork Polska


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama