Seniorze zamów usługę mycia okien całkowicie za darmo

1823

Poznańscy seniorzy mogą zamawiać nieodpłatną i kompleksową usługę mycia okien. Usługa może zostać zrealizowana dzięki pakietowi udogodnień dla najstarszych mieszkańców Poznania, które zostały przygotowane przez magistrat pod nazwą Poznań VIVA Senior.

Seniorze zamów usługę mycia okien!

Nowa usługa w pakiecie Poznań VIVA Senior skierowana jest dla osób niepełnosprawnych samotnych oraz tych, którzy są przewlekle chorzy. Aby senior skorzystał z usługi mycia okien musi mieć ukończone 80 lat i oczywiście mieszkać w Poznaniu.

Jakie są preferencje użytkowników publicznych toalet?

Usługę mycia okien wykonuje profesjonalny serwis sprzątający, zakres usługi obejmuje czyszczenie okien wraz z ramami i parapetami. Firma sprzątająca wyposażona będzie we własny sprzęt i profesjonalne środki czystości. Z udogodnienia można skorzystać tylko raz w roku.

– To kolejna usługa, o którą prosili sami seniorzy. Jest realizowana wyłącznie po zgłoszeniu, ze względu na bezpieczeństwo starszych osób. Przedstawiciele firmy sprzątającej przyjadą dopiero wtedy, gdy senior o to poprosi. Przed wejściem do domu zawsze przedstawią identyfikator i podadzą numer zlecenia-powiedział wiceprezydent miasta Jędrzej Solarski.

Poznań VIVA Senior

Seniorzy ze stolicy Wielkopolski mogą zamówić zapotrzebowanie na umycie okien telefonicznie poprze Biuro Poznań Kontakt – tel. 61 646 33 44. Według regulaminu akcji zamawiający usługę musi między innymi podać liczbę okien, które mają zostać umyte.

5 najbrudniejszych przedmiotów codziennego użytku [Infografika]

Program przygotowany przez magistrat to bardzo ważny element wdrażanego w Poznaniu pakietu ułatwień dla osób starszych Poznań Viva Senior. Dzięki pakietowi udogodnień możesz zamówić usługę mycia okien, bezpłatną pomoc przy drobnych domowych naprawach, czy bezpłatne usługi transportowe, bezpłatne dostarczanie książek, audiobooków i filmów z zasobów biblioteki.

Podsumowując, program jaki został zaproponowany seniorom z Poznania to świetny pomysł. Na pewno będzie to ogromne wsparcie dla najstarszych mieszkańców stolicy Wielkopolski. Oby w przyszłości było więcej programów, które wspierają osoby starsze i najbardziej potrzebujące.

źródło: UM Poznań


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama