Jak będzie wyglądało pranie w przyszłości?

311

Każdego roku mamy do czynienia z wieloma innowacjami, które w obecnych czasach powstają dość szybko. To również dotyczy branży utrzymania czystości i higieny. Coraz więcej na szczęście stawia się na działania związane z ekologią, ale również na działania, które mają wyeliminować działania środków chemicznych z naszego codziennego życia. To dobrze!

Zainteresował Cię system Z-Water do pralni? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z producentem! Odwiedź www.z-water.pl i zapoznaj się z możliwościami jakie na Was czekają!

Czy wiesz, że…

Czy zastanawialiście się, czy jest możliwe, aby zrezygnować z tradycyjnych środków do prania? To fakt, że zwykłe środki do prania i płukania sprawiają, że pranie jest czyste i bardzo często pachnące, ale mają również wiele negatywnych stron. Chodzi oczywiście o środki powierzchniowo czynne, fosforany oraz inne substancje, które mają pomagać w praniu. Co więcej, klasyczne środki do prania mogą wywoływać alergie oraz negatywnie wpływać na osoby chorujące na astmę.

Płyny do płukania podczas prania to również substancje, które mogą okazać się szkodliwe dla naszego zdrowia w długofalowej perspektywie. To właśnie płyny do płukania sprawiają, że tkaniny stają się miękkie i pachnące -za sprawą środków chemicznych.

Przyszłość może przeprowadzić się również do Was!

Zastanawiacie się jak prać bez środków chemicznych? Z pomocą przychodzi Z-Water bez tradycyjnych środków chemicznych. W pralni wyposażonej w SYSTEM Z-WATER używa się zmiękczacza, który usuwa twardość wody, dzięki czemu pranie jest miękkie i pachnie świeżością bez użycia silnych substancji chemicznych. System Z-Water to nowość w Polsce, jednakże już na zachodzie Europy oraz w krajach skandynawskich Z-Water zadomowił się na dobre. Używanie systemu Z-Water to również inwestycja w ochronę środowiska i również oszczędność pieniędzy bez konieczności kupowania coraz to droższych produktów chemicznych przy szalejących cenach materiału do ich produkcji.

Zainteresował Cię system Z-Water do pralni? Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z producentem! Odwiedź www.z-water.pl i zapoznaj się z możliwościami, jakie na Was czekają!

źródło: www.z-water.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama