Szkolenie od Chemspec Polska już w maju

1588

Wydaje Ci się, że pranie tapicerki to łatwe zadanie? Nie wymaga dużych umiejętności i wiedzy? Oczywiście, że jesteś w błędzie. Jeżeli chcesz nabyć nowe umiejętności i specjalistyczną wiedzę na takie tematy jak pranie tapicerki, dywanów, wykładzin to idealną okazją do tego będzie szkolenie, organizowane przez Chemspec Polska 18 maja 2019 roku.

Pranie tapicerki i nie tylko

Pranie tapicerki to jeden z modułów kursu prania i odplamiania dywanów, wykładzin i tapicerki, celem szkolenia jest przekazanie kompleksowej wiedzy z zakresu prowadzenia firmy specjalizującej się w praniu i odplamianiu dywanów.

Odkurzacze piorące dla profesjonalistów – porównanie

Uczestnicy podczas szkolenia dowiedzą się między innymi o marketingowych trikach, które poprawią wizerunek firmy na tle konkurencji, jak zarabiać więcej, gdy konkurencja zaniża ceny, jak odróżnić różne rodzaje runa czy poznanie 8 różnych metod czyszczenia.

Indywidualne podejście

Organizatorzy kursu stawiają na indywidualne podejście dlatego maksymalna liczba osób na jednym szkoleniu nie przekracza 3 osób. A jeżeli po odbytym kursie będą nurtowały Was pytania dotyczące odplamiania, metod czyszczenia, czy może chcielibyście zapytać jeszcze raz na przykład o pranie tapicerki lub pranie dywanów – zawsze otrzymasz wsparcie telefoniczne.

Chemspec Polska dla swoich kursantów przewidział 15% upustu po odbyciu szkolenia na zakup produktów Chemspec. Oczywiście otrzymacie certyfikat zaświadczający o odbyciu kursu oraz materiały dydaktyczne i szkoleniowe.

Ile to kosztuje?

Wartość pakietu to 2990 zł, jednakże możecie wykupić szkolenie w cenie 400 + VAT. Szkolenie odbędzie się 18.05.2019 r. oraz 15.06.2019 r. w Karczewie przy ul. Stare Miasto 16, czas trwania szkolenia to 8 godzin.

Detailing to idealne zajęcie dla Kobiety – Aleksandra Parchan

Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub już teraz zapisać się na specjalistyczny kurs oferowany przez firmę Chemspec Polska napisz na adres: chemspecpoland@gmail.com, lub zadzwoń pod numer telefonu 604 – 295 – 419.

Nabycie specjalistycznej wiedzy pozwoli na zyskanie przewagi nad konkurencją, dlatego warto inwestować w siebie i swoich pracowników. Dzięki podniesieniu kompetencji jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama