Prawdopodobnie to największa szorowarka na świecie

2288

Trzygłowicowa szorowarka o wdzięcznej nazwie Triple K to jedna z największych maszyn tego typu dostępna na rynku. Według specyfikacji szerokość pracy wynosi 123 centymetry i dzięki zastosowaniu trzech punktów podporu nawet osoba niedoświadczona poradzi sobie z obsługą trój-głowej szorowarki.

Szorowarka to jeden z tych sprzętów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy sprzątającej lub w magazynie zarządcy budynku, który poważnie podchodzi do kwestii utrzymania czystości w obiekcie. Jesteśmy przeświadczeni, że standardowa szorowaka składa się z rękojeści i jednej głowicy czyszczącej. Rozmiary głowicy jakie dominują na rynku to 13 cali i 17 cali, wybieramy taką szerokość jaka jest w danych warunkach najbardziej optymalna.

szorowarka
Przy zastosowaniu szorowarki Triple K właściciel firmy sprzątającej lub zarządca obiektu może zredukować personel np. 3 oddzielnych operatorów do jednego, który na pewno poradzi sobie w pojedynkę z obsługą urządzenia.

Urządzenie czyszczące nazwane przez swoich twórców Triple K to szorowarka, która posiada trzy głowice, waży jedynie 155 kg, a szerokość czyszczenia wynosi 123 centymetry. Dzięki swoim rozmiarom i wydajności czyszczenie posadzek kamiennych może zostać wykonanie szybciej i sprawniej.

Szorowarka przeznaczona do dużych powierzchni

Dzięki zastosowaniu Triple K możemy rozwiązać problem czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych takich jak galerie handlowe, centra logistyczne, dworce autobusowe , dworce kolejowe, lotniska czy budynki użyteczności publicznej. Firmy sprzątające wykonujące usługi sprzątające, dzięki zastosowaniu Triple K mogą szybciej uporać się z wykonywaną usługą i zleceniem.

Dobry sprzęt to widoczne oszczędności

Używanie dobrego i wydajnego sprzętu to wartość dodana dla firmy, ale przede wszystkim są to oszczędności, które w niedługim czasie mogą być zauważalne gołym okiem. Przy zastosowaniu szorowarki Triple K właściciel firmy sprzątającej lub zarządca obiektu może zredukować personel np. 3 oddzielnych operatorów do jednego, który na pewno poradzi sobie w pojedynkę z obsługą urządzenia.

Duże rozmiary = duże problemy

Urządzenie zostało tak skonstruowane aby po złożeniu mieściło się w standardowe drzwi w domach czy biurach. Składa się do rozmiarów standardowej szorowarki, a sam proces przygotowania maszyny do pracy jest bardzo prosty.

szorowarka

 


Firma Klindex jest liderem na świecie, jeżeli chodzi o produkcję maszyn do renowacji posadzek kamiennych: marmurowych i granitowych, jak również przemysłowych: lastrykowych i betonowych. Urządzenia te służą do plantowania uskoków dochodzących do 10mm, jak również do ścinania uskoków, przebarwień i chropowatości. Aby taka maszyna mogła wytrzymać wielogodzinną pracę w środowisku wodnym, na placach budowy, gdzie panują bardzo ciężkie warunki stworzono urządzenia szlifierskie, które posiadają rozwiązania niespotykane nigdzie indziej u konkurencji.

Pasja tworzenia niezawodnych maszyn, dostosowanych do każdych warunków pracy została przeniesiona również na branżę czystościową w postaci rodziny szorowarek bardzo wydajnych, inteligentnie zaprojektowanych i umożliwiających wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych prac.

źródło: klindex.pl

Reklama