Warsztat szkoleniowy – Polimeryzacja posadzek podłogowych – 07.04.2022 r.

1619

Już 7 kwietnia 2022 r. odbędzie się warsztat szkoleniowy z polimeryzacji posadzek podłogowych dla właścicieli oraz pracowników firm sprzątających. Szkolenie odbędzie się w podwarszawskim Wołominie i będzie miało charakter praktycznych warsztatów podczas, których każdy z uczestników będzie mógł samodzielnie pod okiem doświadczonego trenera wykonać usługę polimeryzacji posadzek podłogowych.

polimeryzacja posadzek podłogowych

 

Polimeryzacja posadzek podłogowych co to?

Polimeryzacja posadzek podłogowych to proces mający na celu zabezpieczenie posadzek przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Brak powłoki polimerowej może doprowadzić do widocznych rys oraz wniknięcia zabrudzeń w strukturę posadzki.

Kradzież zdjęć przez konkurencję? Co możemy z tym zrobić?

Zabezpieczenie posadzki podłogowej poprzez polimeryzację zabezpieczy oraz ułatwi utrzymanie czystości.  Oprócz kwestii utrzymania czystości, posadzka po wykonanej usłudze w zależności od doboru odpowiedniego polimeru może być matowa lub błyszcząca.

Specjalistyczne szkolenia dla firm sprzątających

Gdzie warto wykonać polimeryzację posadzek podłogowych?

Powłoki polimerowe warto zastosować na podłogach, które szczególnie są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także w miejscach, gdzie podłoga ma kontakt z wodą. Dzięki właściwościom polimeryzacji, powłoki stosowane są głównie w miejscach użytku publicznego, m.in. w:

Marketing w firmie sprzątającej w czasach kryzysu

  • szpitale
  • przychodnie medyczne
  • gabinety dentystyczne i rehabilitacyjne
  • lokale gastronomiczne
  • siłownie
  • hale sportowe
  • hale produkcyjne
  • urzędy
  • galerie handlowe
  • szkoły

 

Praktyka czyni mistrza

Nie będzie to standardowe szkolenie gdzie uczestnicy siedzą przy stole i słuchają trenera. Uczestnicy podczas szkolenia samodzielnie będą używać urządzeń niezbędnych do wykonania procesu polimeryzacji na specjalnie przygotowanych matach treningowych. Dzięki praktycznemu warsztatowi każdy z uczestników zdobędzie wiedzę oraz umiejętności wykonania usługi polimeryzacji. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają imienny certyfikat poświadczający nabyte umiejętności oraz wiedzę dotyczącą wykonania usługi polimeryzacji.

Szkolenie organizowane jest przez portal Branża Czystości wraz z naszymi partnerami.

Informacje i szczegóły:

Data: 07.04.2022 r.
Miejsce: Wołomin pod Warszawą
Czas trwania warsztatów: 5-6 godzin
Godzina rozpoczęcia warsztatów: 10:00
Maksymalna ilość uczestników: 15 osób

Cena brutto przy zapisie do 04.04.2022 r. – 300 zł brutto/osoba

Cena brutto przy zapisie po 04.04.2022 r. – 400 zł brutto/osoba

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Kontakt:

kontakt@branzaczystosci.pl

tel. 530 222 570

Szczegóły oraz zapisy: TUTAJ

Pytania i kontakt?

kontakt@branzaczystosci.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama