Szkolenie: Szkody w usługach sprzątających

1151

Już 31 maja 2019 roku szkody w usługach sprzątających nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic, a to za sprawą firmy Buzil Polska, która jest organizatorem szkolenia. Szkolenie odbędzie w malowniczym Wrocławiu w siedzibie organizatora.

Gdzie? Co? Jak?

Szkolenia organizowane przez firmę Buzil Polska są odpłatne, lecz koszt nie powinien stanowić dla nikogo problemu, ponieważ wynosi jedynie 79,90 zł netto (98,28 brutto). W zamian otrzymacie nie tylko profesjonalnie przekazaną wiedzę na nurtujący temat, jakim są szkody w usługach sprzątających, ale również materiały szkoleniowe (dokumentacja produktowa, karty metodyczne, rekomendacje czyszczenia konkretnych materiałów, katalogi, ulotki) oraz inne materiały marketingowe w formie cyfrowej. Gdyby tego było mało każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu otrzyma pakiet próbek o wartości 200 złotych w cenach cennikowych.

Jakie są preferencje użytkowników publicznych toalet?

Zapisy dostępne są na stronie organizatora poprzez specjalnie przygotowany formularz www.buzil.pl/serwis/szkolenia-i-seminaria.html lub należy wysłać wiadomość na adres
e-mail szkolenia@buzil.pl. Obowiązkową opłatę za szkolenie należy wpłacić przed szkoleniem, jako gwarancje rezerwacji miejsca na numer rachunku podany na stronie internetowej organizatora.

Szkody w usługach sprzątających

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 16:00. Organizatorzy zapewniają lunch o godzinie 13:00.

szkody w usługach sprzątających
W zamian otrzymacie nie tylko profesjonalnie przekazaną wiedzę na nurtujący temat, jakim są szkody w usługach sprzątających, ale również materiały szkoleniowe (dokumentacja produktowa, karty metodyczne, rekomendacje czyszczenia konkretnych materiałów, katalogi, ulotki) oraz inne materiały marketingowe w formie cyfrowej. Gdyby tego było mało każda osoba, która weźmie udział w szkoleniu otrzyma pakiet próbek o wartości 200 złotych w cenach cennikowych.

Seminaria:
1. Podstawy chemiczne i materiałowe
2. BHP i CLP w pracy z chemią profesjonalną
3. Oferta produktowa 2017 oraz nowości
4. Szkody w usługach
5. Definicje i rodzaje szkód
6. Zapobieganie i usuwanie szkód
7. Przykłady nieprawidłowych technologii

Jeżeli termin 31 maja 2019 roku jest dla Was nieodpowiedni to kolejną okazję na wzięcie udziału w szkoleniu, które dotyczy szkód w usługach sprzątających będzie 20 grudnia 2019 roku. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat poświadczający udział.

źródło: Buzil Polska


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama