Tork wraz z Essity otrzymuje nagrodę EOPA 2024 w kategorii „Inicjatywa Roku”

79

EOPA (ang. European Office Product Awards) to nagrody przyznawane produktom, usługom i inicjatywom związanym z branżą biurową, które wyróżniają się innowacyjnością, jakością, funkcjonalnością i korzyściami dla użytkowników. Znalezienie się w gronie laureatów pomaga firmom budować reputację i zwiększać zaufanie klientów. Wyróżnienie jest wyrazem uznania dla standardów doskonałości w różnych obszarach branży.

EOPA

Sektor biurowy zatrudnia miliony ludzi w całej Europie. Zatem dbając o przestrzeganie higieny
w biurach można wpłynąć na dobre samopoczucie, dobrostan oraz satysfakcję z pracy znaczącej grupy osób.Wyróżnienie, które trafia w ręce Tork, lidera branży higienicznej, nagradza niesłabnące zaangażowanie marki w obszarze zrównoważonego rozwoju.

Za co dokładnie doceniono markę?

Za współorganizację (wraz z Fundacją Narodów Zjednoczonych) wydarzenia skupionego wokół celów zrównoważonego rozwoju ONZ (SDG). Do rozmów zaproszono wielu liderów branży z całej Europy, którzy spotkali się, by rozmawiać, dzielić się i zdobywać wiedzę m.in. na temat:

  • gospodarki obiegu zamkniętego,
  • dyrektywy CSRD,
  • sposobów uwzględniania zrównoważonego rozwoju w strategii biznesowej. 

Ogłaszając zwycięzców European Office Product Awards (EOPA) 2024, dyrektor generalny OPI Steve Hilleard, który jest również przewodniczącym panelu jurorskiego EOPA, powiedział: – Nowe i innowacyjne produkty, inspirujące kampanie i inicjatywy oraz wybitne przywództwo podkreślone na EOPA odzwierciedlają wspaniałą przyszłość naszej branży. Niezależnie od tego, czy chodzi o odpowiadanie na rosnące zapotrzebowanie na przestrzenie do współpracy, czy o absolutną konieczność wprowadzenia zrównoważonego rozwoju i różnorodności, panel jurorski EOPA był pod wrażeniem kalibru nominacji.

źródło: tork.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama