Nadchodzące trendy w profesjonalnym sprzątaniu

1815

Podczas przygotować do Interclean Amsterdam 2020, organizatorzy wydarzenia ujawniają trzy trendy w profesjonalnym sprzątaniu i utrzymaniu higieny w nadchodzących latach. Po ogromnym sukcesie Interclean Amsterdam 2018 impreza dla branży czystości z całego świata powraca do stolicy Holandii.

Czas na branżę utrzymania czystości – Marcin Pniewski

Trendy w profesjonalnym sprzątaniu

Wydarzenie w 2018 roku przyciągnęła ponad 33 000 uczestników z 143 krajów – była to wyjątkowa międzynarodowa mieszanka. Jak zapewniają organizatorzy, przyszłoroczne wydarzenie będzie jeszcze lepszy i naszpikowany wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży.

Jednakże technologia się zmienia w zawrotnym tempie. Dlatego w roku 2020 Interclean Amsterdam będzie przygotowane pod trzy główne trendy w profesjonalnym sprzątaniu i utrzymaniu higieny, które wyznaczą program wydarzenia.

Robotyka

Dla osób, które na bieżąco śledzą nowinki technologiczne w branży utrzymania czystości to z pewnością zauważą, że robotyka nie jest żadną nowością. Jednakże postępy producentów w stworzeniu najlepszych autonomicznych rozwiązań w zakresie robotów do utrzymania czystości zapierają dech w piersiach. Jest to obszar, który rozwija się dynamicznie i dlatego stał się jednym z głównych trendów w profesjonalnym sprzątaniu i utrzymaniu higieny.
Interclean Amsterdam 2020 będzie miejscem, gdzie będzie można zobaczyć wszystkie najnowsze maszyny w akcji.

Nie czekaj! Pozyskaj referencje dla firmy sprzątającej

Oprogramowanie i aplikacje

Podczas edycji z 2016 roku wygospodarowano miejsce na specjalny pawilon, w którym prezentowane były aplikacje i oprogramowanie mające na celu zwiększenie wydajności czyszczenia. W ciągu ostatnich 4 lat od tego pokazu rozwiązania oparte na najnowszej technologii stały się jeszcze ważniejsze na całej branży czystości.

Coraz więcej firm odkrywa, że dane istniejące w ich firmach są prawdziwą skarbnicą wiedzy i które można wykorzystać do prowadzenia efektywnych i wydajnych procesów sprzedażowych i wydajnościowych. Podczas Interclean Amsterdam 2020 uczestnicy będą mogli na własne oczy zobaczyć praktyczne demonstracje, w jaki sposób nowe innowacyjne oprogramowanie może usprawnić operacje dotyczące zarządzania czy utrzymania czystości.

Zrównoważony rozwój

Firmy sprzątające ciężko pracują nad przyjęciem zrównoważonych metod pracy – od gospodarki odpadami po eko-sprzątanie. Właśnie dlatego gospodarka o obiegu zamkniętym będzie wspólnym wątkiem łączącym wiele innowacji prezentowanych podczas wydarzenia dla branży czystości w stolicy Holandii.
Na targach zobaczymy wystawę Zero Waste Lab oraz warsztat dotyczący pojemników na odpady. Ma to za zadanie uświadomić i usprawnić działania osób działające w tej branży, tak aby decyzje, jakie podejmują były bardziej ekologiczne.

Czas na branżę utrzymania czystości – Agata Jarszak

 

Robotyka, oprogramowanie i aplikacje oraz zrównoważony rozwój to trzy główne trendy w profesjonalnym sprzątaniu i utrzymaniu higieny, które w nadchodzących latach zwiększą swój wpływ na działanie całej branży czystości. Jeżeli chcesz zobaczyć to na własne oczy już teraz zaplanuj sobie zwiedzanie Amsterdamu wraz z odwiedzeniem targów Interclean Amsterdam 2020, które odbędą się w dniach 12-15 maja 2020 r.

źródło: Interclean Amsterdam


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama