Targi dla branży czystości wracają do Amsterdamu już w 2022 r.

1338

Największe targi dla branży czystości ponownie wracają do Amsterdamu. Już w maju 2022 roku będziemy mogli wspólnie odwiedzić jedno z najlepszych i największych branżowych wydarzeń w Europie.

Targi dla branży czystości

Najbardziej oczekiwane wydarzenie 2022 roku

Po sukcesie z 2018 roku Interclean Amsterdam wraca w końcu do stolicy Holandii. Już w maju 2022 roku odbędzie się kolejna edycja tego prestiżowego wydarzenia. Interclean Amsterdam to najbardziej zaawansowane na świecie wydarzenie branżowe, które przyciąga ponad 35 000 profesjonalistów z 143 krajów.

Kradzież zdjęć przez konkurencję? Co możemy z tym zrobić?

Targi dla branży czystości w Amsterdamie w 2022 roku nie będą się znacząco różniły od wydarzenia z 2018 roku. Będzie to święto wszystkich, którzy pracują w branży profesjonalnego utrzymania czystości. Z pewnością będzie to wydarzenie, które powtórzy sukces z 2018 roku.

Targi dla branży czystości – nowe wyzwania

Przede wszystkim organizatorzy Interclean Amsterdam w 2022 postawili na takie zagadnienia jak:

  • zdrowie i higiena
  • efektywność operacyjna
  • rozwój technologiczny
  • zrównoważony rozwój dla obiektów i organizacji
  • technologie napędzające przyszłość sprzątania

Marketing w firmie sprzątającej w czasach kryzysu

Jednakże robotyka i rozwój technologiczny nie są nowym segmentem dla Interclean Amsterdam. Warto zwrócić uwagę na to, że przez ostatnie dwa lata producenci robotów poczynili ogromne postępy, które warto zaprezentować.

Specjalnie przygotowana ROBOT ARENA zaoferuje uczestnikom nie tylko szansę zobaczenia najnowszych robotów w akcji, ale przede wszystkim praktyczną prezentację ich umiejętności przez konstruktorów.

Targi branżowe, które musisz odwiedzić w 2022 r.

Targi dla branży czystości Interclean Amsterdam 2022 odbędą się w dniach 10-13 maja. Wydarzenie odbędzie się tam było organizowane przez wiele ubiegłych lat czyli RAI Amsterdam. Jak zapewniają organizatorzy organizacja oraz przygotowania idą pełną parą. Odwiedzający mogą spodziewać się wielu atrakcji oraz branżowych prezentacji i wykładów.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama