Szkolenie: Kompendium o posadzkach tekstylnych

989

Firma Buzil Polska producent profesjonalnej chemii do czyszczenia zaprasza do udziału w szkoleniu w siedzibie firmy we Wrocławiu. Szkolenie odbędzie się 22 marca 2019 roku, opłata za udział wynosi 98,28 zł brutto. W zamian jak zapewnia organizator otrzymacie materiały szkoleniowe – dokumentacje produktową, karty metodyczne, rekomendacje czyszczenia konkretnych materiałów, katalogi i ulotki oraz inne materiały marketingowe w wersji elektronicznej.

Targi Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości Clean Expo Poland nie odbędą się w 2019 roku

Szkolenie dotyczyć będzie posadzek tekstylnych i metod ich czyszczenia. Zapisy możliwe są poprzez formularz na stronie www.buzil.pl/serwis/szkolenia-i-seminaria.html lub piszcie na adres mailowy szkolenia@buzil.pl. Przed szkoleniem należy uiścić opłatę na wskazane konto bankowe przez organizatora jako gwarancje rezerwacji miejsca na szkolenie.

Szkolenie na temat posadzek tekstylnych rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie firmy Buzil Polska przy ul. Długosza 60 we Wrocławiu. Dla uczestników szkolenia przewidziano lunch o godzinie 13:00.

Technologie czyszczenia i pielęgnacji-posadzki tekstylne

Poniżej tematy, jakie zostaną poruszone na szkoleniu:

1. Podstawy chemiczne i materiałowe.
2. BHP i CLP w pracy z chemią profesjonalną.
3. Oferta produktowa 2017 oraz nowości.
4. Kompendium wiedzy o posadzkach tekstylnych.
5. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów wykładzin tekstylnych.
6. Technologie czyszczenia i pielęgnacji dla różnych rodzajów włókien syntetycznych oraz naturalnych.
7. Technologie czyszczenia i pielęgnacji metodami szamponowania, ekstrakcji, bonetowania.
8. Technologie z użyciem środków beztenzydowych.
9. Technologie czyszczenia i pielęgnacji nietypowych posadzek i materiałów wykończeniowych.

Sprzątanie budynków pomoże zmniejszyć zadłużenie użytkownikom lokali komunalnych

Ponadto firma Buzil Polska przygotowała dla uczestników pakiet próbek o wartości 200 zł.
Jeżeli nie będzie mogli uczestniczyć w najbliższym szkoleniu na temat posadzek tekstylnych nic straconego. Kolejne szkolenie na powyższy temat odbędzie się 25 października 2019 roku w siedzibie firmy Buzil Polska we Wrocławiu.Więcej informacji uzyskacie na stronie producenta www.buzil.pl

Nie czekajcie! Warto poszerzać swoją wiedzę lub po prostu ją uporządkować. Jeżeli sami nie macie czasu, oddelegujcie swojego pracownika. Na pewno osoba będąca na szkoleniu będzie nie będzie żałowała poświęconego czasu.

źródło: buzil.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama