Nowa usługa Tork Workflow podnosi skuteczność realizacji celów firmy

1269

Marka Tork, której właścicielem jest firma Essity, lider w zakresie profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny wprowadza na rynek nową, bezpłatną usługę. Tork Workflow umożliwia firmom ocenę stanu konserwacji i wydajności miejsca pracy z pomocą eksperta Tork.

Podczas godzinnej sesji ekspert uważnie przygląda się funkcjonowaniu stanowisk pracy, a następnie proponuje, zgodnie z podejściem 5S, w jaki sposób osiągnąć ustalone cele, polepszyć wydajność miejsca pracy i wygenerować oszczędności. Usługa Tork Workflow daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na produkty marki, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb miejsca pracy.

Ergonomiczny mop od Ecolab Rasant Scrub

Nowa oferta marki Tork wychodzi naprzeciw potrzebom branży, gdyż badania pokazują, że 9 na 10 pracowników branży przemysłowej (m.in. sektora produkcji) uważa, że dobór odpowiednich narzędzi, w tym produktów do czyszczenia i wycierania, znacząco zwiększa produktywność oraz satysfakcję z wykonywanej pracy1.

– Nadszedł czas na zmianę nawyków. Produkty Tork pomagają pozbyć się dotychczasowych przyzwyczajeń i zaprzestać korzystania ze szmat. Uświadamiamy managerów, że takie rozwiązanie może nie tylko poprawiać produktywność i pomaga utrzymać porządek na linii produkcyjnej, ale również wpływa pozytywnie na satysfakcję z pracy wśród pracowników – podkreśla Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork.

Branża produkcyjna – gdzie należy wprowadzić ulepszenia

Wybór odpowiednich narzędzi warto powierzyć profesjonalistom. Usługa Workflow™ polega na ocenie linii produkcyjnej i sprawdzeniu jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Grupa Doradców Przemysłowych Tork to zespół kompetentnych i doświadczonych audytorów. Spotkanie z doradcą Tork to zawsze dobrze wykorzystany i pouczający czas.

Tork Workflow koncentruje się na 4 głównych obszarach

• produktywności,
• odpadach,
• zadowoleniu pracowników i klientów,
• środowisku, zdrowiu i bezpieczeństwie pracy.

Popraw wizerunek swojej firmy w oczach klientów

Ocena klientów ma kluczowy wpływ na każdy biznes. Wyposażenie hal produkcyjnych w nowoczesne dozowniki i zastąpienie szmat czyściwami przemysłowymi Tork pozwalają utrzymywać czystość w miejscu pracy łatwiej, szybciej i bardziej efektywnie, co przekłada się na pozytywny wizerunek firmy i świadczy o jej profesjonalizmie. Pomaga to nie tylko utrzymać dotychczasowych kontrahentów, ale i zdobyć nowych.

Stworzenie bezpieczniejszego i bardziej wydajnego miejsca pracy znacznie ułatwia wyposażenie go w produkty Tork. Wprowadzając usługę Tork Workflow™ marka chce tworzyć, w oparciu o koncepcję zarządzania lean i podejście 5S, miejsca pracy, które przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji pracownika i klienta oraz jednocześnie są bezpieczne i przyjazne środowisku.

5 powodów dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą do biura

Na stronie Tork https://www.tork.pl/workflow można zamówić bezpłatną wizytę eksperta w ramach usługi Tork Workflow i sprawdzić jakie rozwiązania marki są najbardziej odpowiednie dla danej firmy. Usługa Tork Workflow™ daje możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego na wybrane produkty marki, które są indywidualnie dobierane do potrzeb danej firmy.


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama