VERIPROP czyli skuteczna walka KIEHLA z solą i brudem w warunkach zimowych

316

Zima to najtrudniejszy okres nie tylko dla kierowców, którzy już w listopadzie czynią wszelkie przygotowania, aby niedogodności, jakie wynikają z utrzymywania się niskich temperatur i opadów śniegów nieco zneutralizować. Zima to przede wszystkim okres wzmożonej pracy dla firm oferujących usługi sprzątania, które z „urokami” tej pory roku zmagają się codziennie.

Kiehl Veriprop

Nawet po zabezpieczeniu ciągów komunikacyjnych wycieraczkami i dokładnym wycieraniu obuwia przed wejściem do obiektu, na posadzce zawsze pozostają ślady z roztapiającego się śniegu, soli i piachu. Sól używana do zabezpieczenia dróg niszczy nie tylko karoserie samochodów, przyspiesza pękanie asfaltu i powstawanie dziur, powoduje obumieranie drzew ale i w połączeniu z piachem działa jak papier ścierny, wycierając i zarysowując każdą napotkaną powierzchnię. Szkody, jakie przynosi solenie chodników i dróg zimą spowodowały już, iż wiele państw w ogóle zrezygnowało z chemicznych sposobów usuwania lodu na korzyść żwiru, szutru lub piasku – w Polsce rozwiązanie przyszłościowe.

Faktem jest, że usuwanie z podłóg brudnej zimowej mieszanki soli i piachu lub piachu i śniegu pozostają do tej pory kreatywnym zadaniem firm sprzątających w Polsce. Często praktykowanym sposobem na usuwania białego nalotu po wnoszonej soli przyjmującego postać wykwitów, było przecieranie podłóg roztworem wody z octem. Sposób funkcjonuje może w warunkach domowych, ale nie sprawdza się już w obiektach o ściśle ustalonych wymogach higieny, często dużych, a także prezentacyjnych, gdzie standard oraz prestiż zobowiązują do nowoczesnych, skutecznych, szybkich i miłych dla zmysłu powonienia rozwiązań technologicznych.

VERIPROP* to wkład KIEHLA w Państwa sukces w walce z uciążliwą solą w obiektach!

W oparciu o doświadczenia z własnego często mocno zaśnieżonego bawarskiego podwórka Johannes Kiehl KG opracował i przetestował w warunkach zimowych rewelacyjny produkt o nazwie VERIPROP. Ten innowacyjny preparat przeznaczony jest do codziennego mycia wszystkich wodoodpornych powierzchni, a zwłaszcza przy uciążliwej zimowej aurze. Dzięki znakomitej właściwości transportowania brudu i zwilżania powierzchni szybko i dokładnie zbiera sól oraz skutecznie usuwa białe plamy i zacieki solne, nie pomijając przy tym drobinek piasku. Pozostawia umytą powierzchnię bez smug.

Producent pomyślał o wszystkim- VERIPROP przeznaczony jest do codziennego mycia zarówno 1- jak i 2 stopniowego. Działa super aktywnie ale nie agresywnie. Umyje nawet najbardziej odpierającą wodę wykładzinę elastyczną oraz kamionkę z mikroporami. Ekstremalnie duża zdolność transportowania brudu sprawia, że zebrany mopem brud osadza się na dnie wiaderka i nie wędruje z powrotem na czyszczoną powierzchnię.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej propozycji zimowej, bo choć życzymy Wszystkim, aby ta powszechnie nielubiana przez usługodawców pora roku w ogóle nie przyszła, pozostajemy realni i uzbrajamy Odbiorców KIEHLA w skuteczne oręże mając na uwadze, że najczęściej pierwsze epizody zimowe zdarzają się już w listopadzie!

*VERIPROP oferujemy Państwu w kanistrach 10 L, butelkach 1 L z integrowanym dozownikiem KIEHLA oraz w praktycznych saszetkach dozujących o pojemności 25 ml jako VERIPROP-KONZENTRAT.

źródło: www.kiehl-zegarski.pl


Jeżeli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w serwisie informacyjnym Branży Czystości, zapisz się do naszego Newslettera TUTAJ!

Reklama